Diş Hekimi Münih

Zahnersatz ist heute kein Problem mehr und lässt sich in den meisten Fällen sehr leicht anfertigen. Neben der einfachen Prothese ist eine sogenannte künstliche Zahnwurzel die eleganteste Art einen oder mehrer Zähne vollstandig zu ersetzen.

Diş Hekimi Münih. Sie suchen einen Zahnarzt der Ihnen ein Zahnimplantat setzen kann? Vereinbaren Sie heute noch einen Termin in unserer Praxis für Zahnchirurgie.

Implant tedavisi ilk olarak çene kemiğine yapay bir protez yerleştirilmesi ve ardından çene kemiği ile kaynaşarak kemikleşen bölge üzerine takılan yapay ancak gerçekten çok da farksız olmayan diş uygulaması yapılarak gerçekleşir. Bu uygulama ilk yapay kemiğin yerleştirilmesiyle başlar ve yerleştirme süresi, hastanın ağız içi genişliğine ya da ağız içindeki uygulanabilirlik durumuna göre bir teşhis konulduktan sonra yerleştirme süreci başlar. Bu süreç ise bahsedilen durumlara bağlı olarak yaklaşık 10 dakika ile yarım saat arasında değişiklik gösterebilmekte. Ancak bu başlangıç uygulama süreci için, dar bir çene yapısına sahip olan hastalarda birkaç saate kadar uzadığı da söylenebilir. Daha sonrasında uygulanan yapay tabanın kemikleşme süreci, dişlerin yerleştirilmesi ve tamamen sorunsuz bir çene ve diş kullanımı süreci için ise yaklaşık olarak 3 ay ile 8 aya kadar değişen bir zaman dilimi söz konusu olabilir.

Implant ne Kadar Sürede Yapılır? Bize sorun ve Bizde Randevu alin.

Falls Sie kein Türkisch sprechen dann können wir auch auf Deutsch oder Englisch beraten. Wir sind multilingual aufgestellt.

Mehr Informationen über Zahnimplantate.

Fragen Sie uns!

Wir beraten Sie gerne!

Cookie Consent mit Real Cookie Banner